Świętokrzyskie czeka na Ciebie odc. 2

  • 29.08.2019, 09:30
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
Świętokrzyskie czeka na Ciebie odc 2
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Unikatowa przyroda, zabytki architektury  i ślady bogatej historii. Skarby województwa świętokrzyskiego odnajdziemy na szlakach turystycznych i ścieżkach edukacyjnych. W tym odcinku programu "Świętokrzyskie czeka na Ciebie!" zabieramy Państwa w podróż po Kielcach i czterech powiatach regionu: koneckim, kieleckim, skarżyskim oraz starachowickim.

Audycja jest  finansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w ramach konkursu pod nazwą „Świętokrzyskie czeka na Ciebie”. Kampania informacyjno-edukacyjna, produkcja i emisja filmu przyrodniczo-edukacyjno-turystycznego.

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe