Rozmowa z Krzysztofem Lipcem

  • 27.08.2019, 12:30
  • Lokalna.TV Ostrowiec Świętokrzyski www.lokalnatelewizja.pl
Rozmowa z Krzysztofem Lipcem
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

We wtorek 27 sierpnia rząd po raz pierwszy "pochyli się" nad wstępną wersją budżetu na rok 2020. Jak informują politycy, to może być pierwszy w historii III RP budżet bez deficytu, całkowicie zrównoważony. Gościem w programie Espresso jest prezes świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości - Krzysztof Lipiec.

Lokalna.TV Ostrowiec Świętokrzyski www.lokalnatelewizja.pl

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sierpień
Sierpień 16.09.2019, 11:47
Ostrowiec ma swoich kandydatów i nie potrzebuje Lipca, dodać warto, że bardzo słabego parlamentarzystę. Głosujcie w Ostrowcu na swoich.
Andrzej
Andrzej 30.08.2019, 22:35
Panie Pośle Lipiec, dlaczego na liście kandydatów PiS do Sejmu są aż trzy osoby z Ostrowca Świętokrzyskiego a w innych powiatach jest tylko jedna np. w Sandomierzu. Czy w ten sposób chce Pan wyciąć Posła Kryja? Kiedy zrobi Pan porządek z grabarzami ostrowieckiego PiSu, bo jak na razie to dostają nagrody w postaci intratnych synekur. Wstyd, po prostu wstyd!

Pozostałe