Nowy SEAT Tarraco
MICHAŁ SKOTNICKI: Blisko ludzkich spraw
Jerzy Materek kandydat na szóstkę

Porażka KSZO 1929 Ostrowiec na Podhalu. Kibice zaatakowani przez zamaskowanych mężczyzn

• 16.08.2019, 13:51
  • Bartek Gębusia
Porażka KSZO 1929 Ostrowiec na Podhalu
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Porażką 0:1 zakończyło się czwartkowe wyjazdowe spotkanie KSZO 1929 Ostrowiec z drużyną Podhale Nowy Targ. Od pierwszego gwizdka mecz był wyrównany, pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo. Druga połowa tego spotkania nie ułożyła się po myśli pomarańczowo-czarnych,  w 52 minucie Podhale objęło prowadzenie.

W 69 minucie meczu piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec protestowali i wielokrotnie odnosili się do decyzji sędziów, którzy prowadzili to spotkanie. Z ich decyzjami nie zgadza się również zarząd klubu.  Szalę goryczy przelało ukaranie Bartłomieja Smuczyńskiego czerwoną kartką. Powrót kibiców z Podhala został zakłócony. W powiecie staszowskim konwojowany przez policję autokar został zatrzymany przez zamaskowanych mężczyzn. Policja prowadzi czynności mające na celu wykrycie sprawców tego zdarzenia. Wszyscy kibice i zawodnicy bezpiecznie wrócili do Ostrowca. A przed przed piłkarzami KSZO 1929 Ostrowiec kolejne spotkanie. Mecz KSZO 1929 Ostrowiec kontra Wólczanka Wólka Pełkińska rozpocznie się punktualnie o 17:00 w niedzielę 18 sierpnia na stadionie przy ulicy Świętokrzyskiej.