Kicia Kocia odwiedziła Ostrowiec

  • 10.08.2019, 17:40
  • Lokalna.TV Ostrowiec - źródło dobrych informacji
Kicia Kocia w Ostrowcu
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Mała, psotna kotka, bohaterka serii książeczek dla dzieci autorstwa Anity Głowińskiej bawiła dzieci w sobotę, na pikniku zorganizowanym przez właścicieli księgarni Odeon.

Książeczki o Kici Koci są dedykowane dla dzieci od 2 do 6 lat (ale lubią je i starsi) i znajdują się na liście „10 wspaniałych” według kwartalnika RYMS oraz na ZŁOTEJ LIŚCIE książek polecanych przez Fundację Cała Polska Czyta Dzieciom. Do tej pory w serii ukazało się kilkanaście książeczek, m.in.  „Kicia Kocia w przedszkolu”, „Kicia Kocia mówi NIE”, „Kicia Kocia mówi dzień dobry”, „Kicia Kocia sprząta” czy „Kicia Kocia w pociągu”. Każda książka to inna historia. Każda napisana w zabawny sposób. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo ze spotkania z psotną kotkąwink.

 

Lokalna.TV Ostrowiec - źródło dobrych informacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe