41. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę zatrzymała się w Ostrowcu

  • 08.08.2019, 16:09
  • Bartek Gębusia
41. Lubelska Piesza Pielgrzymka
loadingŁaduję odtwarzacz...
41. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę zatrzymała się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Blisko 2000 tysiące wiernych z uśmiechem na twarzy i śpiewem na ustach, każdy z własnymi intencjami zmierza w kierunku Częstochowy.

Każda pielgrzymka jest na swój sposób wyjątkowa. Właśnie wtedy można  przemyśleć wiele spraw, wykonać rachunek sumienia. Wśród uczestników tegorocznej pielgrzymki są osoby, które nie wyobrażają sobie, aby w ich rocznym harmonogramie mogło zabraknąć marszu na Jasną Górę. Pielgrzymują dzieci, młodzież, dorośli, całe rodziny. Taka forma ewangelizacji, rekolekcji  od lat cieszy się wśród wiernych dużym zainteresowanie, ale aby wszyscy  bezpiecznie dotarli na Jasną Górę potrzeba wielu rąk do pracy.  Pielgrzymi idą również pod czujnym okiem medyków, którzy zawsze służą pomocą.  41. Lubelska Piesza Pielgrzymka,  dotrze na Jasną Górę 14 sierpnia. w tym roku pod hasłem "W mocy Ducha Świętego".


 

Bartek Gębusia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe