Senator Jarosław Rusiecki zaprasza na piknik z okazji Święta Wojska Polskiego

  • 08.08.2019, 15:40
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
Zaproszenie
loadingŁaduję odtwarzacz...
W najbliższą niedzielę, 11 sierpnia, na terenie Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego "Michael" przy ulicy Okólnej 19 odbędzie się piknik wojskowo - rodzinny.

Piknik organizowany jest przez Akcję Katolicką oddział w Ostrowcu Świętokrzyskim,  Świętokrzyską Brygadę Wojsk Obrony Terytorialnej imienia majora Eugeniusza Gedymina Kaszyńskiego ps. „Nurt” , Wojskową Komendę Uzupełnień oraz Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych na kieleckiej Bukówce. Patronat nad wydarzeniem objął przewodniczący Senackiej Komisji Obrony Narodowej, senator Jarosław Rusiecki. 

Piknik rodzinny rozpocznie się o godzinie 15.00. Wystąpi orkiestra wojskowa z Rzeszowa,, Jarosława Matysiak, Zespół Pieśni i Tańca „Racławice” oraz muzycy z Niepublicznej Świętokrzyskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu. Będzie można skorzystać ze stoisk rękodzielniczych, gastronomicznych i medycznych, obejrzeć pokaz musztry wojskowej, sprzęt i pojazdy wojskowe.

Jednocześnie chętni, będą mieli okazję sprawdzić się jako potencjalni żołnierze. W godzinach od 13.00 do 19.00, każdy w wieku od 18 do 50 lat, otrzyma możliwość wstąpienia do wojska na jeden dzień. 

 

                            

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe