ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Wypadek na ul. Podstawie

  • 11.07.2019, 08:54
  • Bartek Gębusia
Wypadek na ul. Podstawie
Podziel się:
Oceń:
W czwartek 10 lipca 2019 roku doszło do zdarzenia drogowego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Samochód osobowy uderzył w dom jednorodzinny. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które samodzielnie opuściły pojazd przed przybyciem służb i nie uskarżały się na żadne dolegliwości. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i sprawdzeniu czy z pojazdu wyciekają substancje mogące stwarzać zagrożenie. Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego, podróżujący samochodem zostali przebadani, po czym pozostali do dyspozycji policji. W akcji trwającej około 2 godziny brały udział 3 zastępy straży pożarnej. Na miejscu zdarzenia pozostała policja, która prowadziła dalsze czynności.

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Bartek Gębusia

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe