Ćmielowianka na konkursie piękności w Chinach

  • 03.07.2019, 14:39
  • Patrycja Hałajko
Ćmielowianka na konkursie piękności w Chinach
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Piękna Polka Roksana Oraniec ma już na swoim koncie kilka prestiżowych tytułów, które zdobyła na konkursach piękności. W tym roku reprezentantka naszego kraju wzięła udział w międzynarodowym konkursie piękności Miss Landscapes International 2019 w Chinach i po raz kolejny zachwyciła jurorów swoją urodą.

Konkursy piękności od dawna cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Entuzjaści kobiecych wdzięków z wypiekami na twarzy podziwiają zjawiskowe kandydatki do korony tej najpiękniejszej. Jednak tylko nieliczne z pięknych dziewczyn po konkursach mają okazję wypłynąć na światowe wybiegi. Udało się to Roksanie Oraniec. Modelka ma 22 lata i pochodzi z miejscowości Ćmielów koło Ostrowca Świętokrzyskiego. Interesuje się modelingiem i zdrowym stylem życia. Na swoim koncie ma już wiele sukcesów. Wystartowała w Konkursie Miss Województwa Świętokrzyskiego 2016 organizowanego od wielu lat przez agencję Euro media Zbigniew Lisowski.  Potem pod koniec roku została wytypowana do udziału w Miss Princes of the World 2016. W swoim portfolio ma też tytuł  I wicemiss Supertalent of the World 2017 w Korei Południowej. Następnie w 2018 roku piękna Polka była finalistką Miss Film Festival International 2018 w Cann.

Wielkim sukcesem mieszkanki regionu świętokrzyskiego w roku była reprezentacja Polski w prestiżowym konkursie piękności Miss Landscapes 2019 w Chinach gdzie zajęła 3 miejsce . Kandydatki spędziły dwa tygodnie na zgrupowaniu, na którym zajmowały się między innymi nagrywaniem wizytówek, udzielaniem wywiadów, przygotowywały przemówienia na temat ochrony środowiska. Zaprezentowały się w strojach wieczorowych, kąpielowych oraz narodowych.
Miss Landscapes to konkurs opisujący piękno krajobrazu, zestawiony z kobiecym pięknem kobiet z całego świata. Chińskie pejzaże były dla modelki o egzotycznej urodzie inspiracją podczas konkursu.

Konkursy piękności to ciężka praca. Oceniana jest zarówno uroda kandydatek a także osobowość i zaprezentowane umiejętności. To także miejsce w którym można poznać wyjątkowych ludzi. 

-  Zawsze jest ostra rywalizacja ale też zawiera się wiele różnych przyjaźni miedzy dziewczynami również, można spodziewać się wzajemnej pomocy. Bardzo miło wspominam te znajomości i mam nadzieję że będą długo trwały. 

- mówi Roksana Oraniec

Praca modelki okupiona jest wieloma wyrzeczeniami i systematycznymi treningami na siłowni. Roksana na co dzień godzi ciężką pracę w modelingu i trud nauki, który w tym roku owocuje dyplomem licencjackim na kierunku politologii. Modelka ciężką pracą sięga gwiazd a co najważniejsze ma wsparcie które daje jej siłę i motywuje do dalszego działania. Nic więc dziwnego, że modelka w wieku 22 lat ma na swoim koncie tyle sukcesów. Przed młodą mieszkanką Ćmielowa drzwi do światowej sławy stoją otworem. Spełnia swoje marzenia i realizuje pasje. 

Roksana Oraniec ma wielkie szanse na sukces w Kraju Środka, dziewczyna ma bowiem oryginalną urodę, która wyróżnia ją z tłumu pięknych kobiet. Nie pozostaje nic innego jak tylko trzymać kciuki za resztę sukcesów.

 

 

 

 

 

 

Patrycja Hałajko

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe