Ostrowiecki Rap ma już 10 lat

  • 22.06.2019, 22:46
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Ostrowiecki Rap ma już 10 lat
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Ostrowiecki Rap to grupa młodych i ambitnych ludzi, którzy spełniają się tworząc muzykę hip-hopową, łączą pokolenia i mieszkańców miasta. Mentorem, a tym samym ambasadorem Ostrowiekiego Rapu jest Krystian "mC" Szafiński

Hip-hop zapoczątkowany został w Stanach Zjednoczonych, powstał w latach 70 XX wieku. Na Polskiej scenie muzyki rozrywkowej rap zdobywa popularność wśród społeczeństwa zwłaszcza wśród młodzieży.  Popularyzacją tego gatunku w Ostrowcu Świętokrzyskim zaczęli zajmować się dwaj miłośnicy rapu Krzysztof Jakub Pytel i Janusz Kurek. Dziś Ostrowiecki Rap ma już 10 lat. Swoje urodziny hucznie obchodzili podczas 51. Dni Ostrowca. W amfiteatrze parku miejskiego prezentowali się uczestnicy konkursu #mixtape Ostrowiecki Rap. Na okolicznościową płytę trafiło osiemnaście utworów wyłonionych w konkursie. Płytę i teledysk zaprezentowano podczas Dni Ostrowca. Jubileusz Ostrowieckiego Rapu zwieńczył koncert debiutującego na hip-hopowej scenie Jana-Rapowanie i duetu Łona, Webber&The Pimps.

Fragment koncertu Jan-rapowanie:

loadingŁaduję odtwarzacz...


Więcej wkrótce.

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Zdjęcia (36)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Joanna
Joanna 23.06.2019, 01:02
Paweł Mosiołek z utworem ,,Nie dla czasu'' na ostrowieckim koncercie ?? https://youtu.be/4u8hwwZt_NM

Pozostałe