W Sadowiu "Wszystko Gra"

  • 19.06.2019, 07:37
  • Bartek Gębusia
W Sadowiu "Wszystko Gra"
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

We wtorek 18 czerwca podsumowano projekt pn. "W Sadowiu Wszystko Gra!" dofinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolność w ramach Programu "Równać Szanse".

Młodzi, zdolni i ambitni tak można opisać młodzież z gminy Sadowie. Mają mnóstwo pomysłów na to aby rozwijać swoje zainteresowania i pobudzić mieszkańców do działania, zintegrować ich. Ciekawą propozycję na spędzanie wolnego czasu zaproponowali mieszkańcom Sadowia i okolic. "W Sadowiu wszystko gra!" to hasło projektu, który realizowało Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Sadowie "RoSa". Młodzież organizowała spotkania przy grach planszowych, te cieszyły się dużym zainteresowaniem. Przez czas trwania projektu młodzież poznawała swoje pozytywne i negatywne strony. Pracy w grupie i nad samym sobą z pewnością zaowocują w ich dorosłym życiu. Młodzież jest przyszłością gminy Sadowie, poparcie dla jej inicjatyw płynie od samorządowców, którzy dopingują i pomagają młodym ludziom. Projekt "Równać Szanse" ma pomóc młodym ludziom w dobrym starcie w dorosłe życie. Programem objęte są osoby w wieku 13-19 lat z miejscowości, w których mieszka nie więcej niż 20 tysięcy osób. Młodzież z Sadowia już udowodniła, że u niej "Wszystko Gra".

Bartek Gębusia

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe