Kunów: IV edycja takiego Dnia Dziecka

  • 04.06.2019, 13:27
  • Bartek Gębusia
Kunów: IV edycja takiego Dnia Dziecka
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od 4 lat na stadionie Stali spotykają się Kunowianie i całymi rodzinami świętują Międzynarodowy Dzień Dziecka.

Władze gminy Kunów dbają o to, aby dzieci aktywnie spędzały czas, aby rozwijały się, a przede wszystkim aby były bezpieczne. Duży nacisk gmina kładzie  na profilaktykę. Programy związane z przeciwdziałaniem uzależnieniom są realizowane bo problem istnieje i nawet przy takiej okazji jak Dzień Dziecka warto o pewnych rzeczach mówić. Profilaktyka jest niezbędna.

To dzieci i młodzież są przyszłością Kunowa. Dotarcie do dzieci i młodzieży poprzez zabawę jest jednym z najlepszych sposobów na uświadomienie jak poważne mogą być konsekwencje zażywania narkotyków czy innych używek. Festyn z okazji Dnia Dziecka, w Kunowie odbył się pod hasłem "Bezpieczne Wakacje 2019". Była to już 4. edycja imprezy. Nad stadionem dla wszystkich świeciło słońce. Gorące życzenia i dobra zabawa trwała przez całe niedzielne popołudnie. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe