Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
MICHAŁ SKOTNICKI: Blisko ludzkich spraw
MICHAŁ SKOTNICKI: Blisko ludzkich spraw
MICHAŁ SKOTNICKI: Blisko ludzkich spraw
Jerzy Materek kandydat na szóstkę
Jerzy Materek kandydat na szóstkę
Jerzy Materek kandydat na szóstkę

Przedszkolaki wytańczyły swoje marzenia

  • 24.05.2019, 09:30 (aktualizacja 27.05.2019, 15:17)
  • Katarzyna Kurek
Wytańczyli swoje marzenia
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Jak piosenkarki, tancerki i baletnice mogły poczuć się maluchy z ostrowieckich przedszkoli podczas Prezentacji Artystycznych pod hasłem "Wytańczyć Swoje marzenia".

Wszystkie dzieci w wyjątkowy sposób zaprezentowały się na scenie, zarówno w tańcu, śpiewie oraz w scenkach aktorskich, a wyjątkowe występy świadczyły o wysokim poziomie artystycznym, bo przecież do tego występu przedszkolaki przygotowywały się tygodniami. Były tańce do popularnych piosenek dziecięcych, podziwiać mogliśmy postacie z bajek, mieliśmy okazję oglądać pokazy gry aktorskiej w inscenizacjach znanych i lubianych wierszy dla dzieci.

Celem prezentacji była popularyzacja dziecięcych utworów muzycznych, rozwijanie pasji tanecznych, wokalnych i recytatorskich, doskonalenie umiejętności kreatywnego wyrażania siebie poprzez działania artystyczne oraz integracja dzieci i nauczycieli z placówek przedszkolnych na terenie miasta.

Tegoroczne Prezentacje Przedszkolaków poprowadzili: Zosia i Paweł – kolorowe lalki, które w humorystycznych dialogach zapowiadały występy przedszkolaków, co spotkało się z zaciekawieniem oraz rozbawiło widownię.
Tego dnia w "Etiudzie" królował taniec, śpiew i muzyka. Dzieci do występów przygotowywały się tygodniami, ale duża scena ich nie zaskoczyła, bo jak twierdzą to już kolejny występ na deskach scenicznych. 
13 placówek miało okazję wytańczyć swoje marzenia, już po raz kolejny, ich zmagania na widowni obserwowali rodzice oraz koledzy i koleżanki, którzy bawili się równie dobrze. 
 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe