ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Uwaga przewoźnicy. "Truck & Bus" już dziś

  • 15.05.2019, 06:14
  • Nina Dukielska
Uwaga przewoźnicy. "Truck & Bus" już dziś fot. ŚWIĘTOKRZYSKA POLICJA
Podziel się:
Oceń:
15 marca 2019 roku w godzinach 06.00 – 22.00 policjanci po raz kolejny na terenie powiatu ostrowieckiego przeprowadzą akcję pod nazwą "TRUCK & BUS”.

Głównym celem "TRUCK & BUS”  będzie ujawnianie i eliminowanie wszelkich naruszeń przepisów ustawy o transporcie drogowym oraz prawa o ruchu drogowym ze strony przewoźników w czasie wykonywania transportu drogowego osób i rzeczy.

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Działania mają na celu także zminimalizowanie udziału tej grupy kierujących w wypadkach drogowych.

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe