Przedsiębiorcy oceniają Urząd Skarbowy

  • 13.05.2019, 14:16 (aktualizacja 13.05.2019, 16:44)
  • Artur Sitarski
Przedsiębiorcy oceniają Urząd Skarbowy
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Ostrowiecka "Skarbówka" już po raz kolejny bierze udział w konkursie „Urząd Skarbowy przyjazny przedsiębiorcy”. To ogólnopolskie przedsięwzięcie organizowane wspólnie przez Business Centre Club i Ministerstwo Finansów.

„Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki” - z tym powiedzeniem Benjamina Franklina spotkał się praktycznie każdy. Podatków przecież nikt nie lubi płacić. Stąd też urząd skarbowy to jedna z tych instytucji administracji państwowej, która budzi wśród obywateli skrajne emocje. To jednak się zmienia, co potwierdzają ostrowczanie, którzy są zadowoleni z jakości obsługi w skarbówce.

I właśnie swoje zadowolenie, bądź niezadowolenie z jakości obsługi w urzędzie skarbowym mogą wyrazić przedsiębiorcy. Od 17 lat organizowany jest konkurs „Urząd Skarbowy przyjazny przedsiębiorcy”. Jego celem jest tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami. Ci w ankiecie odpowiadają na 10 pytań. Jak podkreśla Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrowcu Świętokrzyskim, kwestionariusz cieszy się zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Konkurs „Urząd Skarbowy przyjazny przedsiębiorcy” ma również mobilizować urzędników do ciągłego podnoszenia standardów obsługi klienta. 

Lepsze poznanie praw i obowiązków oraz uwarunkowań towarzyszących działalności urzędów i przedsiębiorstw, przekłada się na upowszechnianie dobrych praktyk. A przecież na atmosferze wzajemnej życzliwości zależy fiskusowi jak i podatnikom.

Zwycięzców konkursu „Urząd Skarbowy przyjazny przedsiębiorcy” poznamy w czerwcu.
 

Artur Sitarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe