Ekologiczne autobusy wyjadą na wyremontowane drogi. Jest porozumienie

  • 10.05.2019, 14:52 (aktualizacja 13.05.2019, 16:45)
  • Artur Sitarski
Jest porozumienie
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński i starosta ostrowiecki Marzena Dębniak podpisali porozumienie dotyczące realizacji drugiego etapu projektu pod nazwą "Ekologiczny Transport Miejski w Ostrowcu Świętokrzyskim".

Drugi etap projektu pod nazwą "Ekologiczny Transport Miejski w Ostrowcu Świętokrzyskim" jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Beneficjantami jest Gmina Ostrowiec Świętokrzyski i Powiat Ostrowiecki. Wartość całego projektu to 21 798 982,50 PLN. Dofinansowanie z środków unijnych wyniesie 16 999 943,90 PLN. Wkład własny, który ma zostać podzielony między beneficjentów,
to 4 799 038,60 PLN.

W ramach projektu zostanie wykonany remont ulicy 11 listopada od skrzyżowania z ulicą Ogrodową do ulicy Samsonowicza i zakończony rondem turbinowym. Zmodernizowany zostanie również odcinek od ulicy Samsonowicza w kierunku bramy głównej Huty Celsa Ostrowiec. Dodatkowo w ramach pozyskanych środków zakupionych będzie pięć autobusów hybrydowych.

Artur Sitarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe