ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

4 osoby poszkodowane w wypadku

  • 10.05.2019, 14:43 (aktualizacja 10.05.2019, 17:03)
  • Bartek Gębusia
4 osoby poszkodowane w wypadku
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Po godzinie 13 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Szwarszowice.

10 maja tuż po godzinie 13:00 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych w miejscowości Szwarszowice. W wypadku poszkodowane zostały 4 osoby. Do zdarzenia zadysponowano 4 karetki, 6 zastępów straży pożarnej i śmigłowiec LPR. 

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Bartek Gębusia

Zdjęcia (6)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pomoc po wypadkach
Pomoc po wypadkach 02.07.2019, 07:21
Poszkodowane osoby proszę o kontakt 504-387-549

Pozostałe