Przebiegli Orlen Warsaw Marathon

  • 17.04.2019, 12:43 (aktualizacja 17.04.2019, 16:12)
  • Bartek Gębusia
Pokonali Orlen Warsaw Marathon
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Ograniczenia istnieją tylko w naszych głowach. Udowodnili to już po raz kolejny członkowie Klubu Rywal i Klub Olimpiad Specjalnych "Szansa". Mocna reprezentacja z Ostrowca Świętokrzyskiego 14 kwietnia stając na starcie Orlen Warsaw Marathon.

Orlen Warsaw Marathon to wielkie święto biegania, ta prestiżowa impreza co roku gromadzi na swoim starcie ponad 20 tysięcy osób z całego świata. Każdy otrzymał pamiątkowy medal, ale to co najważniejsze zostaje na zawsze w sercach uczestników. Natalia pokonała 10 kilometrową trasę na wózku inwalidzkim po raz czwarty. Start w tym wydarzeniu był umożliwiła jej ciężka praca i treningi pod okiem trenera. Najwięksi Kibice- Rodzice, którzy dopingują, wspierają i motywują. Zawsze zaciśnięte kciuki, a czasem nawet łza w oku.  Serca mają wielkie.

Jestem pod wrażeniem osiągnięć sportowych Natalii i Kamila. Zdobyte medale są wynikiem ciężkiej pracy. To kolejni uczniowie naszej szkoły, którzy z pomocą wykwalifikowanych oligofrenopedagogów osiągają sukces. Jestem pewna, że to nie ostanie ich duże osiągnięcie
w życiu. Bardzo się cieszę, że pasja biegania zauważalna jest u coraz większej ilości uczniów. Czekam z niecierpliwością na kolejne sukcesy uczniów ZSS. - mówi Magdalena Wykrota-Skóra - Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu Świętokrzyskim 

Każdy start to przeżycie pełne emocji. To również przełamanie własnych słabości. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe