#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"

Urząd w Ćmielowie ma nowego sekretarza

  • 13.03.2019, 15:01 (aktualizacja 13.03.2019 16:17)
  • Agnieszka Cybulska
Urząd w Ćmielowie ma nowego sekretarza
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Po trzech miesiącach od wyborów samorządowych 2018 w urzędach, zwłaszcza tych gdzie najważniejsze funkcje: prezydenta, starosty, burmistrza czy wójta sprawują osoby nowe, schematy organizacyjne instytucji ulegają zmianom. Gminą Ćmielów zarządza burmistrz Joanna Suska, która zmiany organizacyjne zapowiadała już w kampanii.

Po ponad 100 dniach w nowej kadencji przystąpiono do uzupełniania kadr. Ogłoszono konkurs na sekretarza miasta i gminy Kunów. Decyzją komisji stanowisko powierzono Marioli Grabowieckiej, która dotychczas pracowała w Urzędzie Miasta i Gminy Kunów jako zastępca burmistrza. 

"Do swojej pracy podejdę jak zwykle odpowiedzialnie, uczciwie i merytorycznie. Dziękuję pani burmistrz za zaufanie i chęć współpracy ze mną". -

-mówi Mariola Grabowiecka.


W oparciu o dotychczasowe doświadczenie zawodowe nowo wybrana sekretarz zgodnie z ustawą zajmie się  dalszą organizacją pracy w urzędzie. Planów na rozwój i działania na rzecz gminy nowa władza Ćmielowa ma wiele. Sekretarz ma odciążyć panią burmistrz, aby ta mogła się zająć np. inwestycjami. Niektóre zmiany wymuszone są wprost przepisami, jak chociażby konieczność przeniesienia urzędu, który nie spełnia warunków bezpieczeństwa,  do innego budynku.
Urząd zostanie przeniesiony do budynku, w którym obecnie mieści się "wygaszane gimnazjum".  Zanim to jednak nastąpi musi powstać projekt budowlany, musi być ogłoszony przetarg wyłaniający wykonawcę, który dokona remontu i adaptacji budynku. Zatem "przeprowadzka" nastąpi prawdopodobnie wiosną przyszłego roku. 

Agnieszka Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe