#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"

Krew zamiast kwiatka

  • 8.03.2019, 13:31 (aktualizacja 10.03.2019 12:28)
  • Artur Sitarski
Krew zamiast kwiatka
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
W popularnej „Budowlance” została zorganizowana akcja „Krew zamiast kwiatka” z okazji przypadającego 8 marca Dnia Kobiet. To impreza cykliczna odbywająca się w Ostrowcu Świętokrzyskim od kilku lat. W tym roku odbyła się pod hasłem: „Czy to litr, czy kropelka, każdej wartość jest wielka”. 

Nie da się jej wyprodukować, długo przechowywać ani zastąpić. Ludzka krew to lekarstwo, które każdy z nas ma w sobie i które codziennie ratuje życie wielu osobom. Wiedzą o tym uczniowie ostrowieckich szkół średnich, którzy włączyli się w akcję oddawania krwi. Przyświecał im szczytny cel. Zebrana krew zostanie przekazana dla Ostrowieckiego Klubu Amazonek. Przedsięwzięcie połączone zostało z prowadzoną przez Polski Czerwony Krzyż akcją pod hasłem „100 litrów krwi na 100 lecie PCK”. Jest to związane z setną rocznicą powstania Polskiego Czerwonego Krzyża.

Artur Sitarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe