#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"

"Jedynka" zaprasza do siebie

  • 6.03.2019, 11:18 (aktualizacja 06.03.2019 16:08)
  • Katarzyna Kurek
"Jedynka" zaprasza do siebie
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Szkoła Podstawowa Nr 1 otworzyła drzwi dla dzieci z rocznika 2012/2013 i ich rodziców, organizując Dzień Otwarty. Uczniowie wszystkich klas wystawili program artystyczny.

Podczas dnia otwartego, młodszych kolegów do przyjścia w mury "Jedynki" zachęcali sami uczniowie, którzy każdego dnia z uśmiechem przekraczają próg szkoły. 
Nauka w tej szkole nie może być nudna, bo placówka posiada bogatą ofertę edukacyjną. dzieci mogą rozwijać wszelakie pasje i zainteresowania, mogą dołączyć do szkolnego chóru, czy zespołu wokalnego. 

"Oferujemy zajęcia plastyczne, ruchowe, taneczne, literacko-teatralne, czy zajęcia przyrodnicze. Ponadto zapewniamy opiekę świetlicową, posiadamy również bogato wyposażoną bibliotekę."- mówi dyrektor PSP Nr 1 Jadwiga Dadia 


Część rodziców przybyłych na dzień otwarta była już zdecydowana, że to właśnie do "Jedynki" w przyszłym roku szkolnym poślą swoje pociechy. 
Szkoła Podstawowa przy ul. Trzeciaków 35, to miejsce z kilkudziesięcioletnią tradycją. Wysoka opinia wśród rodziców to ciężka praca na przestrzeni lat, całej społeczności szkolnej.
W "Jedynce" dużą popularnością cieszy się program "Edukacja przez szachy". Jest to jedyna szkoła na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego, w której takie zajęcia są prowadzone. Liczne sukcesy uczniów w wielu dziedzinach, to dowód na to, że szkołą dba o rozwój dzieci na wielu płaszczyznach. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ona
Ona 20.03.2019, 07:13
oj to prawda, zaglądam tam od kilku miesięcy. Strona prowadzona jest przez jaskiniowca. Córcia miała tam iść do pierwszej klasy, ale jednak wybraliśmy katolicką. Słysząłam od innych doświadczonych mam, że jedynka jest przereklamowana!
00
00 14.03.2019, 09:17
a może tam sie nic nie dzieje w tej szkole dlatego nie maja co napisac na stronie?
rodzic
rodzic 12.03.2019, 14:38
Szkoła, która ma najgorszą stronę internetową ze wszystkich szkół ostrowieckich!
No i nie ma FB!

Pozostałe