#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"

Policja szuka świadka wypadku na ulicy Radwana

  • 25.02.2019, 13:16 (aktualizacja 25.02.2019 14:06)
  • Nina Dukielska
Policja szuka świadka wypadku na ulicy Radwana
Podziel się:
Oceń:
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 12 lutego 2019 roku około godziny 04.40 w Ostrowcu Świętokrzyskim na skrzyżowaniu ulicy Radwana z ulicą Polną.

Z ustaleń wynika, iż kierowca samochodu osobowego marki Skoda na skutek nie zachowania należytej ostrożności potrącił kobietę przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła. Policja zwraca się z prośbą do osoby będącej świadkiem tego zdarzenia, która chwilę po potrąceniu kobiety zatrzymała się w rejonie przejścia gdzie doszło do potrącenia o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Aleja 3 Maja 9 (pokój nr D-2-6) od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 – 15.00 nr tel. (0-41) 26 71 157 lub całodobowo pod nr 112.

Nina Dukielska

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pomoc jej potrzebna....
Pomoc jej potrzebna.... 14.03.2019, 22:44
Niestety ,zwlaszcza na tym skrzyzowaniu -napotykam na "osobę",,ktora niedosyc juz swego posiadanego niedowładu ,zamiast usilnie sprobować choć przyspieszyc swego kroku mając zielone światlo, to bajerzy przez komórkę .A pozniej sie dziwimy?że wypadki i potrącenia pieszych,że kierowca nieostrożny?Kobieto ogarnij sie na przejsciu,zajmij sie "równym" krokiem i podążaj przez zebrę,a swe konwersacje odstaw jak już nie będziesz tamować ruchu na krzyżówce.

Pozostałe