ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Lekarze w ostrowieckim szpitalu są wyrozumiali

  • 12.02.2019, 15:06 (aktualizacja 14.02.2019, 20:39)
  • Artur Sitarski
Lekarze w ostrowieckim szpitalu są wyrozumiali
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy w Ostrowcu Świętokrzyskim akceptuje i rozumie decyzję dyrekcji o wypłacie wynagrodzeń za styczeń w dwóch ratach.

7 lutego 2019 roku na konferencji prasowej pełniąca obowiązki dyrektora ZOZ-u Aldona Jarosińska poinformowała, że pensje za styczeń będą wypłacone w lutym, ale w dwóch ratach. Decyzja taka podyktowana była złą sytuacją ekonomiczną szpitala. Ze zrozumieniem i wyrozumiałością do takiej decyzji podchodzą lekarze z Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ogólne sygnały na temat ewentualnych trudności z wypłatą wynagrodzenia do związkowców docierały już wcześniej.

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Przypomnijmy, w 2018 roku strata szpitala wyniosła ponad 16 mln złotych. Dyrekcja lecznicy ma w planach przeprowadzenie dokładnej analizy kosztowej. Szpital będzie również pracować nad zwiększeniem przychodów. 

Jak udało nam się ustalić, dziś na konta pracownik została przelana druga część wypłaty. Na dzień realizacji materiału, mimo usilnych starań, nie udało nam się skontaktować z innymi związkami zawodowymi.
 

Artur Sitarski

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zdisław
zdisław 12.02.2019, 21:54
Tytuł reportażu ..no comment
WTF?
WTF? 12.02.2019, 19:10
A dlaczego wywiad przeprowadzany jest TYLKO z lekarzami ?
A nie z POZOSTAŁYM personelem?
-PIELEGNIARKI,TECHNICY,RATOWNICY....
Czy w redakcji nikt nie jest ciekawy ich zdania?
LTV
LTV 17.02.2019, 14:08
Proszę przeczytać ostatnie zdanie w zamieszczonym tekście.
gość
gość 17.02.2019, 13:19
Nie po to zleceniodawca płaci, aby pokazywać się negatywne komentarze :)
Alter
Alter 12.02.2019, 16:54
Latwo byc wyrozumialym jak sie dostaje w pierwszej racie kilkanascie tys. a w drugiej tyle samo. Klaniamy sie w pas szanownym lekarzom za wyrozumialosc. Tylko co z tymi co maja pensji 1600zl? To miedzy innymi wysrubowane zarobki lekarzy (jedne z wyzszych w kraju) doprowadzily ten szpital do upadku.
M.
M. 13.02.2019, 20:45
Tylko ile oni godzin pracują w miesiącu na swoje pensje. Napewno nie 40 h w miesiącu tylko koło 200 - 300 h. Nie wspominając już o odpowiedzialności i stresie jaki wiąże się z tą pracą i trudzie nauki do końca życia.

Pozostałe