ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Sparing KSZO. Zdecydowała końcówka

  • 11.02.2019, 14:36 (aktualizacja 11.02.2019, 19:37)
  • Artur Sitarski
Sparing KSZO. Zdecydowała końcówka
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Drużyna KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski przegrała na własnym boisku ze Stalą Kraśnik 0:2. Mecz to kolejny sparing, który piłkarze ze Świętokrzyskiej rozgrywają w ramach przygotowań do rundy wiosennej.

Kolejny zimowy sparing rozegrali piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Tym razem na boisku przy ul. Kolejowej pomarańczowo-czarni podejmowali Stal Kraśnik. W pierwszej połowie zawodnicy KSZO przeprowadzili kilka ataków i więcej grali piłką. Niestety w końcówce spotkania brakło koncentracji, co umiejętnie wykorzystała Stal. Pierwszą bramkę KSZO straciło z rzutu karnego, a wynik na 0:2 ustalony został w 83 minucie.

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

W czasie meczu trener przeprowadził dziesięć zmian i dał szansę juniorom. Pomimo że drużyna jest w okresie przygotowawczym, a do pierwszego meczu zostało trzy tygodnie, to trzon zespołu już się wykrystalizował. Zespół przed rundą wiosenną stawia sobie wysoko poprzeczkę i nie zadowala się aktualnym miejscem w tabeli.

Przed piłkarzami KSZO tej zimy jeszcze kilka meczów kontrolnych. W najbliższą środę, 13 lutego pomarańczowo-czarni zmierzą się z Powiślanką Lipsko. Sparing zostanie rozegrany na boisku przy ul. Kolejowej o godzinie 17.
 

Artur Sitarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe