ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Piłkarze ręczni przerwali złą passę

  • 11.02.2019, 12:29 (aktualizacja 11.02.2019, 19:37)
  • Klaudia Cybulska
Piłkarze ręczni przerwali złą passę
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:

Ważne zwycięstwo odnieśli piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec. W sobotę we własnej hali pokonali KPR Legionowo 32:30. Początek spotkania był bardzo wyrównany. Do przerwy wygrywała 17:16.
Początek drugiej połowy to zdecydowanie lepsza gra zespołu z Ostrowca. Po dobrej grze w obronie i skutecznych interwencjach bramkarza KSZO, wojownicy prowadzili już 28:22. W 48. minucie jednak coś zacięło się w grze ostrowieckiej drużyny.
Końcówka meczu była bardzo nerwowa, ale ostatecznie zawodnicy KSZO Odlewnia rozstrzygnęli je na własną korzyść wygrywając 32:30.
Na początku meczu kontuzji doznał kapitan KSZO, Maciej Jeżyna.
Aktualnie piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec zajmują 10. miejsce w tabeli I ligi grupy C mając na koncie 12 punktów. Kolejne spotkanie ostrowieccy wojownicy rozegrają na 23. lutego na wyjeździe z SPR Tarnów.
 

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Klaudia Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe