• 11.02.2019, 12:29 (aktualizacja 11.02.2019 19:37)
  • Klaudia Cybulska
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:

Ważne zwycięstwo odnieśli piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec. W sobotę we własnej hali pokonali KPR Legionowo 32:30. Początek spotkania był bardzo wyrównany. Do przerwy wygrywała 17:16.
Początek drugiej połowy to zdecydowanie lepsza gra zespołu z Ostrowca. Po dobrej grze w obronie i skutecznych interwencjach bramkarza KSZO, wojownicy prowadzili już 28:22. W 48. minucie jednak coś zacięło się w grze ostrowieckiej drużyny.
Końcówka meczu była bardzo nerwowa, ale ostatecznie zawodnicy KSZO Odlewnia rozstrzygnęli je na własną korzyść wygrywając 32:30.
Na początku meczu kontuzji doznał kapitan KSZO, Maciej Jeżyna.
Aktualnie piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec zajmują 10. miejsce w tabeli I ligi grupy C mając na koncie 12 punktów. Kolejne spotkanie ostrowieccy wojownicy rozegrają na 23. lutego na wyjeździe z SPR Tarnów.