ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Wielkanocna kartka dla Koziołka Matołka

  • 07.02.2019, 10:32 (aktualizacja 07.02.2019, 15:33)
  • Nina Dukielska
Wielkanocna kartka dla Koziołka Matołka
Podziel się:
Oceń:
Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie ogłasza konkurs dla rodzin na „Kartkę wielkanocną z życzeniami”. Liczą się: pomysłowość, oryginalność, estetyczne wykonanie. Termin nadsyłania prac upływa 15 marca 2019 roku.

Zespół uczestników zgłasza dziecko, a całość prac wykonuje rodzina, najlepiej składająca się z 3-5 osób. Praca zwycięskiego zespołu zostanie wydana drukiem i rozesłana przed świętami do partnerów i patronów ECB. Liczą się: pomysłowość, oryginalność, estetyczne wykonanie. Obrazek (maksymalnie A4, płaski, nadający się do zeskanowania) i piękne, autorskie życzenia (nie więcej niż 800 znaków) trzeba nadesłać do 15 marca 2019 r. na adres Europejskiego Centrum Bajki.
Każda rodzina przesyła jedną pracę, podpisaną na odwrocie (imię, nazwisko, wiek, adres i numer telefonu) i kartę zgłoszeniową.
Zdobywca I miejsca otrzyma w nagrodę zestaw gier rodzinnych i książek oraz 10 wydrukowanych kartek, zaś wyróżnione zespoły – grę rodzinną.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 27 marca 2019 r. na stronie internetowej organizatora www.centrumbajki.pl w zakładce „Aktualności”. Tam także można znaleźć regulamin i bieżące informacje.
Wręczenie nagród nastąpi 2 kwietnia 2019 r. podczas „Dnia Książki” w Europejskim Centrum Bajki.
Kontakt w sprawie konkursu: ECB im. Koziołka Matołka w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28-133 Pacanów tel. 041 376 50 88, e-mail: [email protected]

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe