ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

O powiatowe drogi zadba miasto

  • 04.01.2019, 16:09 (aktualizacja 08.01.2019, 13:08)
  • Karolina Kamińska-Nowak
O powiatowe drogi zadba miasto
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, starosta ostrowiecki Marzena Dębniak oraz wicestarosta Andrzej Jabłoński dziś w Urzędzie Miasta podpisali porozumienie, na mocy, którego od końca kwietnia br, utrzymanie porządku na 23 drogach powiatowych należeć będzie do Gminy Ostrowiec Świętokrzyski.

Prezydent miasta Jarosław Górczyński poinformował także o przystąpieniu do budowy kolejnego etapu ulicy Rzeczki. W 2018 roku został zamknięty odcinek od ogródków działkowych do skrzyżowania z ulicą Siennieńską.
Kolejny odcinek przebiegać będzie od ulicy Siennieńskiej do ul. Jana Milewskiego, a w kolejnym roku od ul. Milewskiego do ul. Bałtowskiej i Samsonowicza.

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie


 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ostrowczanin
ostrowczanin 04.01.2019, 19:07
A kiedy zadba o drogi osiedlowe ? Kiedy ?!!!!!

Pozostałe