ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Świąteczne pływanie na Rawszczyźnie

  • 17.12.2018, 08:19 (aktualizacja 17.12.2018, 14:54)
  • Nina Dukielska
Świąteczne pływanie na Rawszczyźnie
Podziel się:
Oceń:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim wprowadza w okresie od 22 grudnia 2018 roku do 1 stycznia 2019 roku na Pływalni „Rawszczyzna” promocję „Świąteczne pływanie na Rawszczyźnie”. Tańsze będą bilety jednogodzinne ulgowe dla dzieci i młodzieży, jednogodzinne grupowe oraz rodzinne.

Bilety jednogodzinne ulgowe dla dzieci i młodzieży, do korzystania z których uprawnione są dzieci od 3 roku życia, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich bez względu na miejsce zameldowania (po okazaniu legitymacji szkolnej), w godzinach od 8 do 16 kosztować będą 4,50 zł za godzinę.
Bilet grupowy jednogodzinny, do korzystania z którego uprawnione są zorganizowane grupy szkolne (minimum 10 uczniów / na każde 15 osób jeden opiekun wchodzi gratis), w godzinach od 8 do 16 kosztować będą 4.50 zł od osoby za godzinę.
Promocyjne ceny na bilety rodzinne obowiązywać będą w godzinach od 8 do 22 i kosztować będą w zależności od konfiguracji od 13,50 zł za godzinę (1 opiekun + 2 dzieci) do 24,50 zł za godzinę (2 opiekunów + 3 dzieci).
 

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe