"Nadchodzące święta.." w MBP

  • 07.12.2018, 12:48 (aktualizacja 07.12.2018, 14:34)
  • Katarzyna Kurek
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Mikołaj ma pełne ręce roboty, dlatego z lekkim opóźnieniem przybył do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Teatr "Maska z Krakowa" wystawił spektakl "Nadchodzące święta każdy zapamięta".

Na widowni zasiedli przedszkolaki z "Brzechwy", którzy w strojach mikołaja z zaciekawieniem oglądali przedstawienie. Mikołaj dzieciom podarował prezent w postaci spektaklu, ale także słodki upominek w "czarodziejskiej skarpecie". Magia zimy i Świąt Bożego Narodzenia jest czymś, czemu ulega każdy, bez względu na wiek. Celem aktorów było utwierdzenie dzieci w przekonaniu, że święty Mikołaj istnieje. Interaktywne przedstawienie dało dzieciom dużo radości i świetnej zabawy. 

"Bardzo ważne jest to, żeby dzieci angażować w spektakl. Żeby nie tylko siedziały i słuchały, ale również mogły wyjść na scenę, mogły się pokazać, przedstawić" - mówi Aleksandra Nawój, aktorka z teatru "Maska".

 

Poza tym, że bajki czytane, czy wystawiane na scenie dają dużo radości, to w dodatku uczą, również w tym przypadku nie zabrakło morału, z którego wynikało, że trzeba być grzecznym oraz żyć w zgodzie z rodziną zwłaszcza w tym okresie świątecznym. Było dużo uśmiechu, słodkości, ale co najważniejsze maluchy miło spędziły czas. Na zakończenie wszyscy zrobili sobie wspólne, świąteczne zdjęcie

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe