Złodzieje motocykla już w rękach policji

  • 6.12.2018, 13:01 (aktualizacja 06.12.2018 15:32)
  • Nina Dukielska
Złodzieje motocykla już w rękach policji
Podziel się:
Oceń:
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu ostrowieckiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Kunowie zatrzymali dwóch mieszkańców Szydłowca. 35 i 34 - letni mężczyźni podejrzani są o kradzież motocykla o wartości 22 000 złotych, na szkodę mieszkańca gminy Kunów. W toku podjętych czynności policjanci odzyskali skradziony pojazd. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W połowie września bieżącego roku ostrowieccy policjanci zostali poinformowani o kradzieży motocykla o wartości 22 000 złotych. Z zawiadomienia złożonego przez 34- letniego mieszkańca gminy Kunów wynikało, że nieznany wtedy mu mężczyzna podczas oglądania przed jego posesją wystawionego do sprzedaży motocykla nagle wsiadł na niego i odjechał, dokonując jego kradzieży.  

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu oraz z Komisariatu Policji w Kunowie. Skrupulatna analiza wszystkich szczegółów doprowadziła do ustalenia, że za kradzieżą motocykla stoją dwaj mieszkańcy Szydłowca. 05 grudnia 2018 roku 35 i 34 latek zostali zatrzymani w miejscu zamieszkania. Dodatkowo mundurowi podczas przeszukania ich posesji odzyskali i zabezpieczyli skradziony motocykl.

Śledczy przedstawili im zarzut kradzieży motocykla, do której się przyznali.  W dniu 06 grudnia 2018 roku zostaną doprowadzeni do Prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec nich środków zapobiegawczych.

 Za kradzież grozi im teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe