Mali goście w Lokalna.TV

  • 4.12.2018, 15:28 (aktualizacja 08.12.2018 07:34)
  • Katarzyna Kurek
Mali goście w Lokalnej.TV
Podziel się:
Oceń:
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Szewnie poznali każdy zakamarek naszej redakcji. Pełni ekscytacji i zainteresowania słuchali i obserwowali jak na co dzień wygląda praca dziennikarzy i operatorów. Być może wizyta zaciekawiła ich na tyle, że w przyszłości będą chcieli pracować w mediach. 

W studio nagraniowym zasiedli nowi prezenterzy, niektórzy z nich przed kamerą czuli się jak ryba w wodzie, również nowa dziennikarka przejęła mikrofon Lokalnej TV. Dzieci odwiedziły naszą redakcję w ramach realizowanego programu dotyczącego poznawania różnych zawodów. Uczniowie, jak i nauczycielki mogły od kuchni zobaczyć jak wygląda robienie telewizji. 

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

"Dzieci mogły zobaczyć jak to wszystko wygląda z drugiej strony. Nawet ja, jako osoba dorosła zobaczyła i dowiedziałam się wielu nowych rzeczy". - mówi nauczycielka w ZSP w Szewnie.

Dzieci z nową wiedzą opuściły naszą redakcję, być może to nie była ich ostatnia wizyta w naszym studio. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe