Punkt Konsultacyjny dla uczniów ze specjalnymi potrzebami

  • 4.12.2018, 11:53 (aktualizacja 04.12.2018 12:00)
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Punkt Konsultacyjny dla uczniów ze specjalnymi potrzebami
Podziel się:
Oceń:
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim informuje o działalności Punktu Konsultacyjnego w zakresie „Wspierania szkół ogólnodostępnych w realizacji zadań związanych z kształceniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianiem edukacji włączającej”.

Punkt działa w Poradni na ul. Żeromskiego 5  w każdy poniedziałek w godz. 12.00-13.00 oraz  w każdy czwartek w godz. 13.00-14.00.

Obszary udzielanych konsultacji:

  1. Współpraca ze szkołami ogólnokształcącymi w zakresie planowania i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
  2. Praktyczne wskazówki dotyczące pracy z uczniem w warunkach środowiska szkolnego i domowego, uwzględniające indywidualny rozwój psychofizyczny.
  3. Praca z uczniem zdolnym. 

Zapraszamy dyrektorów, nauczycieli szkół ogólnodostępnych oraz rodziców, którzy potrzebują merytorycznego wsparcia w  zakresie udzielania skutecznej pomocy w organizacji kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe