BWA zaprasza na Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej

  • 21.11.2018, 22:38 (aktualizacja 26.11.2018 13:57)
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
BWA zaprasza na Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej
Podziel się:
Oceń:
23 listopada o godzinie 18.00 w ostrowieckim Biurze Wystaw Artystycznych odbędzie się prezentacja najnowszego dorobku artystów-amatorów i konfrontacja ich twórczości.

Do Przeglądu Sztuki Nieprofesjonalnej. zaproszonych zostało ponad dwudziestu twórców z Ostrowca i okolic, którzy nie zajmują się sztuką zawodowo.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Wystawa obejmuje ponad sto prac z różnych dziedzin – malarstwo, rysunek, rzeźba, rzemiosło artystyczne – wykonanych w różnych technikach, np. monotypia, wypalanka, gobelin, haft, decoupage, itp. Większość zaprezentowanych prac będzie można zakupić już w dniu otwarcia wystawy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wystawa czynna będzie do końca grudnia 2018 r.

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe