W roli głównej - pieczony ziemniak

  • 9.10.2018, 14:16 (aktualizacja 09.10.2018 16:25)
  • Katarzyna Kurek
W roli głównej - pieczony ziemniak
Podziel się:
Oceń:
Świętowanie Dnia Pieczonego ziemniaka przez mieszkańców Domu Pomocy Społecznej na os. Słonecznym to już tradycja. Mieszkańcy udali się do leśniczówki. Tam czekały na nich kiełbaski, herbata i oczywiście ziemniak!

Atrakcji dla podopiecznych nie brakowało. Mieszkańcy korzystają z pogody i miło spędzają czas na świeżym powietrzu. Połączenie muzykoterapii z choreografią, zabawoterapii oraz integracji w plenerze bardzo przypadła podopiecznym do gustu. Jak co roku podopieczni witają jesień przy ognisku, kiełbasce i tradycyjnym ziemniaku. Wesoła atmosfera poprawia ich samopoczucie. Wszyscy ze smakiem się zajadali. Liczna grupa osób przyjechała do leśniczówki, personel Domu Pomocy Społecznej zadbał aby mieszkańcom niczego nie brakowało. Był to dla nich specjalny dzień.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe