Taneczna zabawa seniorów

  • 08.10.2018, 10:28 (aktualizacja 08.10.2018, 23:14)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Taneczna zabawa seniorów
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Najbliższe dni ostrowieckim seniorom przyniosą jeszcze kilka możliwości integracji, przed nimi m.in. miejskie obchody Dnia Seniora.

Na ten projekt budżetu obywatelskiego głosowała rekordowa liczba mieszkańców. 638 osób zdecydowało o realizacji projektu, którego zadaniem jest integracja seniorów.

Projekt składa się z kilku wydarzeń.

Tym razem seniorzy udział wzięli w imprezie tanecznej organizowanej w Domu Społecznym "Malwa", wydarzenie przy rytmach muzyki trwało do późnych godzin wieczornych.

Seniorzy z wydarzeń organizowanych w ramach projektu są zadowoleni. 

Wspólne spędzanie czasu przekłada się też na zdrowie seniorów. Takie wydarzenia mają pozytywny wpływ na ich zdrowie psychiczne, ale i fizyczne.
 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe