Ruszyła VI Szkoła Zdrowego Stylu Życia

  • 4.10.2018, 14:25 (aktualizacja 04.10.2018 16:10)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Ruszyła VI Szkoła Zdrowego Stylu Życia
Podziel się:
Oceń:
Szkoła Zdrowego Stylu Życia, która organizowana jest pod patronatem starosty ostrowieckiego, a finansowana ze środków budżetu powiatu, od lat nie zmienia swojej formuły.

Na tę chwilę ostrowieccy, aktywni seniorzy czekają każdego roku, i tak  już od sześciu lat. Szkoła Zdrowego Stylu Życia na start!

Każdego roku organizatorzy Szkoły Zdrowego Stylu Życia starają się zwiększać liczbę uczestników zajęć, w  tym roku jest ich aż 250, w tym specjalne zaproszenia powędrowały do seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Seniorzy z zajęć są bardzo zadowoleni, dzięki szkole zdrowego stylu życia poszerzają swoją wiedzę, są aktywni i dobrze czują się w swoim ciele. 

Uroczystemu otwarciu szkoły zdrowego stylu życia towarzyszył inauguracyjny wykład.

A teraz na seniorów czeka kilka miesięcy nie małej aktywności, a przede wszystkim dobrej zabawy.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe