Dzień Przedszkolaka w Pajacyku

  • 20.09.2018, 14:05 (aktualizacja 22.09.2018, 18:12)
  • Katarzyna Kurek
Dzień Przedszkolaka
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Na co dzień uśmiechnięte, pełne energii i chęci do zabawy. Dziś szczególnie. Przedszkolaki obchodziły swoje święto. W przedszkolu "Pajacyk" odbyło się to w sposób szczególny.

W Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu "Pajacyk" najmłodsi uroczyście obchodzili swoje święto. Było wesoło i kolorowo. Wspólną zabawę na świeżym powietrzu poprzedziło odśpiewanie ich własnego, "pajacykowego" hymnu przedszkolaka. 

Praca z dziećmi wymaga cierpliwości - podkreślają opiekunowie. Dzieci przychodząc do przedszkola po dwumiesięcznej przerwie często od nowa muszą się zaadoptować w środowisku. Ich emocjonalność jest w początkowym stadium rozwoju dlatego wymagają ciepłego podejścia od opiekunek. W przedszkolu odbywają się zajęcia edukacyjne, opiekunki także uczą dzieci grzecznego zachowania, dbania o siebie. 

Przedszkole "Pajacyk" funkcjonuje od 2008r. Na przestrzeni lat znacznie się zmieniło. Początkowo utworzono jedną grupę, w chwili obecnej jest ich siedem, a do placówki uczęszcza 165 dzieci. Przedszkole zostało wyróżnione spośród innych. Placówka zajęła 1 miejsce w Plebiscycie "Przedszkole Roku 2017/2018 w powiecie ostrowieckim". 

Maluchy pełne uśmiechu i energii świętowały Dzień Przedszkolaka. Integracja wszystkich grup pozwoliła dzieciom na wspólne przeżywanie wyjątkowego dla nich dnia.

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe