Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Dzień Przedszkolaka w Pajacyku

  • 20.09.2018, 14:05 (aktualizacja 22.09.2018, 18:12)
  • Katarzyna Kurek
Dzień Przedszkolaka
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na co dzień uśmiechnięte, pełne energii i chęci do zabawy. Dziś szczególnie. Przedszkolaki obchodziły swoje święto. W przedszkolu "Pajacyk" odbyło się to w sposób szczególny.

W Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu "Pajacyk" najmłodsi uroczyście obchodzili swoje święto. Było wesoło i kolorowo. Wspólną zabawę na świeżym powietrzu poprzedziło odśpiewanie ich własnego, "pajacykowego" hymnu przedszkolaka. 

Praca z dziećmi wymaga cierpliwości - podkreślają opiekunowie. Dzieci przychodząc do przedszkola po dwumiesięcznej przerwie często od nowa muszą się zaadoptować w środowisku. Ich emocjonalność jest w początkowym stadium rozwoju dlatego wymagają ciepłego podejścia od opiekunek. W przedszkolu odbywają się zajęcia edukacyjne, opiekunki także uczą dzieci grzecznego zachowania, dbania o siebie. 

Przedszkole "Pajacyk" funkcjonuje od 2008r. Na przestrzeni lat znacznie się zmieniło. Początkowo utworzono jedną grupę, w chwili obecnej jest ich siedem, a do placówki uczęszcza 165 dzieci. Przedszkole zostało wyróżnione spośród innych. Placówka zajęła 1 miejsce w Plebiscycie "Przedszkole Roku 2017/2018 w powiecie ostrowieckim". 

Maluchy pełne uśmiechu i energii świętowały Dzień Przedszkolaka. Integracja wszystkich grup pozwoliła dzieciom na wspólne przeżywanie wyjątkowego dla nich dnia.

Katarzyna Kurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe