CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

"Spotkania ze zdrowiem" dla seniorów

  • 13.09.2018, 11:43 (aktualizacja 13.09.2018 12:02)
  • Judyta Szczerbińska
 "Spotkania ze zdrowiem" dla seniorów
Podziel się:
Oceń:
Codzienność polskiego seniora - wielolekowość i wielochorobowość, czyli kiedy leków jest za dużo. To główny temat wykładów dla seniorów z cyklu "Spotkania ze zdrowiem". 

W piątek 14 września o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej CECHu Rzemieślników i Przedsiębiorców przy ulicy Henryka Sienkiewicza 63 w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędą się wykłady dla seniorów z cyklu "Spotkania ze zdrowiem".
Zajęcia prowadzone przez specjalistów z zakresu farmacji mgr Agnieszkę Kurosad oraz fizjoterapii mgr Agnieszkę Bystroń dotyczyć będą m.in aktywności fizycznej dla seniorów, nadużywania leków przez osoby starsze i codzienności życia polskiego seniora.


 

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe