Niedziela z profilaktyką onkologiczną

  • 10.08.2018, 12:35 (aktualizacja 10.08.2018 13:31)
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Niedziela z profilaktyką onkologiczną Świętokrzyskie Centrum Onkologii
Podziel się:
Oceń:
12 sierpnia Świętokrzyskie Centrum Onkologii wyrusza w teren i zaprasza na niedzielę z profilaktyką onkologiczną.

W ten wakacyjny weekend warto połączyć wypoczynek z dbaniem o zdrowie i skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych, nauczyć się samobadania i umiejętności obserwacji swojego organizmu, żeby w porę wykryć niepokojące sygnały organizmu. Świętokrzyskie Centrum Onkologii zaprasza 12 sierpnia (w niedzielę) do korzystania z profilaktyki w:

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
  • Skarżysku – Kamiennej, Górna Kolonia (boisko szkolne), godz. 15-19 – festyn Kultura i profilaktyka w plenerze - bezpłatne badania cytologiczne w cytobusie – mobilnym gabinecie położnej ŚCO. Z badania mogą skorzystać panie w wieku 25 – 59 lat w ramach populacyjnego programu profilaktyki i wczesnego wykrywania raka szyjki macicy. Każda pani otrzymuje po badaniu zestaw kobiecych upominków przypominających o profilaktyce. Ma również szansę otrzymać w nagrodę sprzęt AGD, jeśli ułoży najciekawsze hasło zachęcające inne kobiety do profilaktyki.
  • Centrum Leonardo da Vinci w Podzamczu Chęcińskim, godz. 11 - 13 (podczas Sportowego śniadania na trawie i charytatywnego biegu dla Adasia) – nauka samobadania piersi, informacje i zaproszenia na bezpłatne badania profilaktyczne w ramach realizowanych przez ŚCO programów: „Żyj zdrowo – wsparcie profilaktyki raka piersi w regionie”, „Być świadomą kobietą – wsparcie profilaktyki raka szyjki macicy w regionie”.
  • Nowa Słupia, 52. Dymarki Świętokrzyskie, godz. 10 – 16 - nauka samobadania piersi i czujności onkologicznej, informacje i zaproszenia na bezpłatne badania profilaktyczne w ramach realizowanych przez ŚCO programów: „Żyj zdrowo – wsparcie profilaktyki raka piersi w regionie”, „Być świadomą kobietą – wsparcie profilaktyki raka szyjki macicy w regionie”, „Twój świadomy wybór” – program profilaktyki nowotworów głowy i szyi.
Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe