Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Policja poszukuje zaginionego Macieja Pękackiego

  • 02.08.2018, 14:06 (aktualizacja 08.08.2018, 11:18)
  • Judyta Szczerbińska
Policja poszukuje zaginionego Macieja Pękackiego
Policja poszukuje 73- letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Mężczyzna od 24 lipca nie nawiązał konatktu z rodziną. Osoby posiadające informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o kontakt z policją.

Policja w Ostrowcu Świętokrzyskim poszukuje zaginionego Macieja Pękackiego, 73 – letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna zamieszkiwał samotnie i od dnia 24 lipca członkowie rodziny nie mają z nim żadnego kontaktu. W chwili zaginięcia prawdopodobnie ubrany był w spodnie koloru jasnoniebieskiego, koszulkę z krótkim rękawem koloru niebieskiego z czarnym i białym paskiem. 

Rysopis zaginionego: wzrost 166 cm, włosy krótkie siwe, twarz pociągła, zrost w postaci wąsów i prawdopodobnie brody, oczy niebieskie. Mężczyzna kuleje na jedną nogę. 

Każdy kto posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Macieja Pękackiego lub zna jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod nr tel. (41) 2671205 lub (41) 2671382 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. 112.

Judyta Szczerbińska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe