ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Policja poszukuje zaginionego Macieja Pękackiego

  • 02.08.2018, 14:06 (aktualizacja 08.08.2018, 11:18)
  • Judyta Szczerbińska
Policja poszukuje zaginionego Macieja Pękackiego
Podziel się:
Oceń:
Policja poszukuje 73- letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Mężczyzna od 24 lipca nie nawiązał konatktu z rodziną. Osoby posiadające informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o kontakt z policją.

Policja w Ostrowcu Świętokrzyskim poszukuje zaginionego Macieja Pękackiego, 73 – letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna zamieszkiwał samotnie i od dnia 24 lipca członkowie rodziny nie mają z nim żadnego kontaktu. W chwili zaginięcia prawdopodobnie ubrany był w spodnie koloru jasnoniebieskiego, koszulkę z krótkim rękawem koloru niebieskiego z czarnym i białym paskiem. 

Rysopis zaginionego: wzrost 166 cm, włosy krótkie siwe, twarz pociągła, zrost w postaci wąsów i prawdopodobnie brody, oczy niebieskie. Mężczyzna kuleje na jedną nogę. 

Każdy kto posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Macieja Pękackiego lub zna jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod nr tel. (41) 2671205 lub (41) 2671382 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. 112.

Judyta Szczerbińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe