CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Powiatowy Urząd Pracy informuje

  • 17.07.2018, 10:58 (aktualizacja 24.07.2018 09:51)
Powiatowy Urząd Pracy informuje
Podziel się:
Oceń:

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim informuje, iż od dnia 06.08.2018 r. do dnia 17.08.2018 r. będzie prowadzony nabór wniosków o doposażenie/wyposażenie stanowiska pracy.

W ramach naboru na refundowane stanowiska pracy mogą być kierowane tylko osoby bezrobotne poniżej 30 roku życia. Wsparcie dla uczestników projektu będzie udzielane zgodnie ze standardami określonymi w dokumencie Gwarancje dla młodzieży – osoby bezrobotne do 25 roku życia, na dzień wydania skierowania do pracy w ramach refundowanego stanowiska, nie mogą być zarejestrowane w PUP w Ostrowcu Świętokrzyskim dłużej niż 4 miesiące. W przypadku osób powyżej 25 roku życia nie ma takiego wymogu. 
Ponadto na 4 tygodnie przed przystąpieniem do projektu osoba bezrobotna nie może uczestniczyć w szkoleniach finansowanych ze środków publicznych.

W momencie powstania wakatu na refundowanym stanowisku pracy stworzonym w ramach programu Gwarancje dla młodzieży  stanowisko to należy uzupełnić zatrudniając osobę bezrobotną do 30 roku życia.
 

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe