III runda MosirGutwinRun

  • 22.06.2018, 15:12
  • Judyta Szczerbińska
III runda MosirGutwinRun MOSiR
Podziel się:
Oceń:
W pierwszą niedzielę lipca odbędzie się III runda cyklu biegów „VI MosirGutwinRun 2018 – Półmaraton i Maraton na raty”. To ostatni moment, by wystartować w tegorocznej imprezie i zaliczyć start w czterech rundach.

W niedzielę 1 lipca odbędzie się kolejny bieg z cyklu „VI MosirGutwinRun 2018 – Półmaraton i Maraton na raty”. 

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Ideą imprezy jest zaliczenie na raty jednego z dwóch popularnych biegów długodystansowych. Aby tego dokonać należy wziąć udział przynajmniej w czterech z sześciu zaplanowanych rund. Czterokrotny udział w biegu na 5 lub 10 kilometrów pozwoli na symboliczne zaliczenie odpowiednio półmaratonu lub maratonu. Na końcowy wynik złoży się suma czasów, a w przypadku udziału w większej liczbie rund (5 lub 6) pod uwagę brane będą cztery najlepsze wyniki. Do zaliczenia „Półmaratonu na raty” zaproszeni zostaną też amatorzy marszów nordic walking, którzy biorą udział w konkurencji na dystansie 5km.

Pierwsi na starcie staną uczestnicy najdłuższego biegu, a więc 10-kilometrowego. Swój bieg rozpoczną o godzinie 9:30. O godzinie 11:00 odbędą się biegi dla dzieci na dystansach: 100m (dla przedszkolaków), 300m (szkoły podstawowe, klasy I-III) i 1000m (szkoły podstawowe, klasy IV-VI). Po nich do rywalizacji staną uczestnicy biegu na dystansie 5km oraz marszu nordic walking (godz. 11.30). 

Judyta Szczerbińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe