Konkurs "Mój pierwszy kontakt z wodą" rozstrzygnięty

  • 19.06.2018, 15:01
  • Judyta Szczerbińska
Konkurs "Mój pierwszy kontakt z wodą" rozstrzygnięty MOSiR
Podziel się:
Oceń:
Zakończył się konkurs plastyczny pod nazwą „Mój pierwszy kontakt z wodą” , zorganizowany przez MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tematem przewodnim była Pływalnia „Rawszczyzna” i bezpieczne zachowanie nad wodą.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim zorganizował konkurs plastyczny pod nazwą „Mój pierwszy kontakt z wodą” skierowany dla oddziałów zerówek i przedszkoli z terenu gminy.  Celem konkursu było promowanie i upowszechnianie zasad bezpiecznego zachowania na kąpieliskach i pływalniach, propagowanie sportu wśród dzieci oraz upowszechnianie wiedzy na temat zasad zdrowego i higienicznego trybu życia, ze szczególnym uwzględnieniem dbałości o kondycję fizyczną.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Konkurs plastyczny poprzedziły wizyty dzieci na Rawszczyźnie, które miały na celu zachęcenie do aktywnego spędzania czasu na basenie. Dla chętnych organizator zapewnił wspaniałą zabawę w wodzie pod opieką instruktorów nauki pływania.

Pływalnię „Rawszczyzna” odwiedziło 323 dzieci z 12 placówek: Publiczna Szkoła Podstawowa  nr  1, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Przedszkole Publiczne nr 5, Przedszkole Publiczne nr 7, Przedszkole Publiczne nr 11, Przedszkole Publiczne nr 12, Przedszkole Publiczne nr 15, Przedszkole Publiczne nr 19, Przedszkole Publiczne nr 21, Katolicki Zespół Edukacyjny Przedszkole nr 1, Oddział Przedszkolny przy PSP Wymysłów, Niepubliczny Żłobek i Przedszkole „Pajacyk” .

Po wizycie na basenie, dzieci wykonały prace plastyczne dowolną techniką, których tematem przewodnim była Pływalnia „Rawszczyzna” i bezpieczne zachowanie nad wodą. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęło łącznie 149 prac. 

Zwycięzcy konkursu:

I miejsce: Marta Wiatrowska – Katolicki Zespół Edukacyjny Przedszkole Publiczne nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim
II miejsce: Filip Wrzesień - Przedszkole Publiczne Nr 19 w Ostrowcu Świętokrzyskim
III miejsce: Antoni Sokołowski – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, a ich prace zostaną opublikowane na stronie internetowej MOSiR www.mosir.ostrowiec.pl. Każdy uczestnik konkursu  otrzymał ponadto pamiątkowy dyplom. 

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe