CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

OPATÓW: Pierwsze uprawnienia do kierowania

  • 8.06.2018, 14:59 (aktualizacja 11.06.2018 11:40)
  • Judyta Szczerbińska
OPATÓW: Pierwsze uprawnienia do kierowania
Podziel się:
Oceń:
Dzielnicowi oraz policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy powiatowej Policji w Opatowie przeprowadzali egzaminy na kartę rowerową. Po egzaminie funkcjonariusze rozmawiali z uczniami o bezpieczeństwie podczas zbliżających się wakacji.

Jak co roku w czerwcu dzielnicowi i policjanci opatowskiej „drogówki” przeprowadzają egzaminy na kartę rowerową. Swoje pierwsze uprawnienia do kierowania uzyskali uczniowie Zespołu Szkól nr 1 w Opatowie. Egzamin składał się z dwóch części. Część teoretyczna, czyli test sprawdzający znajomość znaków drogowych, zasad przejazdu przez skrzyżowanie, przepisów dotyczących rowerzystów i obowiązkowego wyposażenia jednośladów. Następnie przyszli kierowcy na wyznaczonym torze prezentowali praktyczne umiejętności jazdy na rowerze. 

Po zakończonych egzaminach dzielnicowi przeprowadzali z młodzieżą prelekcje na temat bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas zbliżających się wakacji. Asp. Krzysztof Pietrzyk i mł. asp. Paweł Łasak zwrócili młodzieży uwagę na zachowanie bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą.

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (2)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe