×

Sportowe łączenie pokoleń w Pajacyku

  • 8.06.2018, 13:48 (aktualizacja 13.06.2018 14:01)
  • Anna Głąb
Sportowe łączenie pokoleń w Pajacyku
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Sport połączył pokolenia w przedszkolu Pajacyk. Pod takim hasłem odbył się tu dziś piknik z okazji Dnia Rodziny.

Przypadające kolejno święta Mamy, Dziecka i Taty zostały w Pajacyku uczczone w sportowym stylu. Taki sposób obchodzenia święta ma łączyć pokolenia.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Zabawa prowadzona przez nauczycieli przedszkola i grupę animacyjną obejmowała wiele punktów i sposobów aktywności. Jak podkreśla dyrektor przedszkola Jagoda Przyrowska-Gębka zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby każdy z uczestników mógł znaleźć własną formę rozrywki.

A także malowanie buziek i pokazy tańca, przygotowane przez wszystkie grupy przedszkolaków.

W opinii rodziców spotkania w przedszkolu pozwalają poznać miejsce, w którym dzieci spędzają wiele godzin. Dają szansę na wspólną zabawę i spotkanie w plenerze.

Pikniki w Pajacyku organizowane są kilka razy w roku, dzisiejsza propozycja zapewne wpisze się w stały program pracy przedszkola.

Anna Głąb

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe