W Ostrowcu odbędzie się finał Gimnazjady

  • 6.06.2018, 11:10 (aktualizacja 08.06.2018 14:16)
  • Janusz Romanowski
Finał Ogólnopolskiej Gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Przez cały weekend od 8 do 10 czerwca, w Ostrowcu Świętokrzyskim rozgrywany będzie Finał Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Rocznika 2002 - 2004. Gospodyniami turnieju będą siatkarki ostrowieckiego SMS-u. 

Oficjalna ceremonia otwarcia Finału Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Rocznika 2002 - 2004 nastąpi w piątek 8 czerwca o godzinie 9:30 w hali przy ul. Żeromskiego. Mecze rozgrywane będą równocześnie na trzech ostrowieckich obiektach, w halach sportowych: Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego, Liceum Ogólnokształcącego nr III oraz Zespołu Szkół nr 1.                                

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Województwo świętokrzyskie reprezentować będzie mistrz województwa w kategorii wiekowej rocznika 2002 - 2004, czyli Ostrowiecki zespół SMS-u. Podopieczne trenera Wojciecha Gawrona są bardzo solidnie przygotowane do zawodów i z wielkimi nadziejami przystąpią do zmagań. Rywalizacja o zwycięstwo turnieju będzie na wysokim poziomie, ponieważ do Ostrowca Świętokrzyskiego zjadą najlepsze ekipy naszego kraju w kategorii gimnazjów.

Ceremonia zamknięcia Gimnazjady oraz wręczenia medali pucharów i nagród rzeczowych nastąpi w niedzielę 10 czerwca około goindziny 13:00. 

Organizatorami turnieju są: Powiat Ostrowiecki, Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim.    

Janusz Romanowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe