×

Przyszłościowe kierunki i ciekawa oferta THM-u.

  • 30.05.2018, 14:00 (aktualizacja 31.05.2018 10:44)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Przyszłościowe kierunki i ciekawa oferta THM-u.
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Swoje drzwi tegorocznym absolwentom gimnazjów otworzył Zespół Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim. W popularnym "THM-ie" zorganizowany został dzień otwarty, który przyciągnął wielu gości, nie tylko potencjalnych uczniów.

Oferta Zespołu szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim jest bogata. W przyszłym roku szkolnym otwarte zostaną kierunki, na które jest zapotrzebowanie, które są sprawdzone na rynku pracy, w których wiedzę przekazuje wykwalifikowana kadra.

Do wstąpienia w mury popularnego ostrowieckiego THM-u młodszych kolegów zachęcali obecni uczniowie szkoły, podkeślając, te rzeczy, które placówkę czynią według nich wyjątkową. 

Dla młodzieży ważna jest też możliwość zdobywania wiedzy na praktykach zagranicznych, te organizowane są w trzecich klasach, a dodatkowo każdego roku uczniowie mogą brać udział w licznych konkursach, zawodach i olimpiadach.

Kto nie wziął udziału w dniu otwartym w ZS nr 3, z ofertą placówki będzie mógł zapoznać się jeszcze w najblższą sobotę, 2 czerwca podczas Pikniku Rodzinnego, który w tym roku połączony zostanie z kolejną edycją School's Fashion, czyli z wydarzeniem promującym szkolnictwo ponadgimnazjalne powiatu ostrowieckiego.

Piknik Rodzinny odbędzie się na stadionie SMS w Ostrowcu Świętokrzyskim, prezentacje szkół zaplanowano od godziny 12.15. 

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe