Dzień Godności u "Promyków"

  • 10.05.2018, 14:01 (aktualizacja 11.05.2018, 11:13)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Dzień Godności u "Promyków"
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Rodzinny i integracyjny piknik w szkole i przedszkolu "Promyk" odbył się 9 maja w ramach Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych.

To był dzień pełen wrażeń i emocji.

I tak właśnie było, uśmiech z twarzy przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej "Promyk" nie schodził. Dzieci korzystały ze wszystkich przygotowanych dla nich atrakcji. Podobnie jak ich rodzice, opiekunowie czy rodzeństwo. A wszystko w ramach obchodów Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych.

Rodzice dzieci, które uczęszczają do "Promyka" są bardzo zadowoleni, podejście do ich pociech, opieka i edukacja, wszystko jest na najwyższym poziomie. 

Każdy nawet najmniejszy postęp w poprawie rozwoju dziecka cieszy, a każdy dzień w "Promyku" przyczynia się do tego.

To co cieszy rodziców dzieci niepłnosprawnych, nauczycieli i dyrekcje placówek specjalnych, to zauważalna zmiana podejścia środowiska do osób niepełnosprawnych. Do tego przyczyniają się w dużym stopniu takie dni jak ten, w którym o osobach niepełnosprawnych się mówi.

Żeby uszczęśliwić dzieci w "Promyku" podobnych wydarzeń w ciągu roku odbywa się wiele. 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe