×

Staszów stolicą tańca

  • 14.04.2018, 10:00 (aktualizacja 14.04.2018 10:15)
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Staszów stolicą tańca
Podziel się:
Oceń:
W Staszowie odbędzie się dzisiaj XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka właściciela Hut Szkła.

Staszowski Turniej Tańca cieszy się dużym powodzeniem. Nie brak par chcących wziąć udział w rywalizacji.  W tegorocznej edycji imprezy weźmie udział około 200 par.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

 Impreza ma już swoją renomę w środowisku tancerzy i ich rodzin, które stanowią większość na widowni

 

-mówi Katarzyna Ciepiela, dyrektor Staszowskiego Ośrodka Kultury. 

Głównym organizatorem turnieju jest właśnie Staszowski Ośrodek Kultury. Dzisiejszy turniej rozpoczął się o godzinie 10.00. Organizatorzy podzielili go na trzy bloki.

Jutro w Staszowie odbędą się Świętokrzyskie Konfrontacje Taneczne z udziałem dzieci i młodzieży z  regionu o Puchar Burmistrza Staszowa.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Lokalna.TV

 

 

Zobacz jak wyglądała rywalizacja tancerzy w 2016 rokuhttp://www.lokalnatelewizja.pl/wiadomosci/11252,roztanczony-staszow

 

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe