×

"Trzy żywioły" Romana Pankiewicza

  • 13.04.2018, 14:48 (aktualizacja 19.04.2018 23:45)
  • Karolina Kamińska-Nowak
"Trzy żywioły" Romana Pankiewicza
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:

Roman Pankiewicz - fascynat podróży, wędrówek i poznawania nowych ludzi. Po wielu latach spędzonych na obczyźnie postanowił opisać swoje przygody i spostrzeżenia. I w taki sposób powstał tryptyk podróżniczo-przygodowy "Trzy żywioły" podzielony na części poświęcone Islandii, Niemcom i Rosji. W Ostrowcu  Świętokrzyskim na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej gościł już po raz 3, teraz spotkał się z uczniami PSP nr 9. 

Roman Pankiewicz w Rosji mieszkał i pracował 3 i pół roku, podczas swojego pobytu dużo fotografował, zdjęcia uzupełniają teraz jego autorskie spotkania. Na których w ciekawy sposób prezentuje kulisy życia poza Polską. Rosja i Rosjanie wywarli na nim pozytywne wrażenie.

Książki Romana Pankiewicza czyta młodzież i dorośli, ale to z uczniami autorowi rozmawia się najlepiej.

Spotkanie z Romanem Pankiewiczem rozpoczyna cykl autorskich spotkań organizowanych przez MBP w Ostrowcu Świętokrzyskim, już niebawem na czytelników czekać będą kolejne ciekawe wydarzenia.

 

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe