×

Tom Serce Justyniarski - spotkanie autorskie

  • 11.04.2018, 09:28 (aktualizacja 11.04.2018 10:09)
  • Judyta Szczerbińska
Tom Serce Justyniarski - spotkanie autorskie
Podziel się:
Oceń:
Znany pisarz dla dzieci i rzecznik praw zwierząt spotka się z mieszkańcami Ostrowca Świętokrzyskiego.

Tomasz Justyniarski jest autorem jednej z najlepszych książek dla dzieci. Książka "Psie troski" zajęła pierwsze miejsce w „TOP 10” Ministerstwa Edukacji Narodowej, jednocześnie zostając Lekturą Szkolną oraz Kolorową Klasyką. Jego książki, jak na przykład „Mój przyjaciel bocian” lub „Kocia mama", są polecane przez psychologów jako obowiązkowe w procesie dobrego wychowania dzieci. 
Tomasz Justyniarski jest rzecznikiem Towarzystwa Obrony Praw Zwierząt RP, uratował około tysiąca różnych zwierząt. Jest także pomysłodawcą pierwszego w Polsce i w Europie Okna Życia dla Zwierząt.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Spotkanie autorskie zorganizowane przez Miejskie Centrum Kultury odbędzie się w piątek 13 kwietnia o godz.11.00 w sali kina „Etiuda”.
 

Judyta Szczerbińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe